Plany zajęć KIERUNKI JEDNOROCZNE

JESIEŃ

28.8.2023

Poniżej sukcesywnie będziemy zamieszczać plany zajęć dla kierunków jednorocznych (płatnych).

* wykaz sal jest każdorazowo zawieszany w szkole na tablicy informacyjnej ŻAK , podczas zjazdu

Rozkłady zajęć mogą ulec zmianie z przyczyn od szkoły niezależnych. Zaleca się sprawdzanie rozkładu zajęć w piątek przed każdym zjazdem.

Miejsce prowadzenia zajęć:

• ZSRiP, ul. Rzeźnicza 4, Kraków

********

UWAGA!

Szanowni Państwo,

KURS - Konsultant ds. dietetyki sem. I i II, z uwagi na nieprzewidziane okoliczności ze strony nauczyciela przedmiotu - Planowanie diety lekkostrawnej - zajęcia z 20-21.04.24 zostają odwołane. Data odrobienia zajęć to: 18-19.05.2024.

KURS - Dekorator wnętrz sem I i II, z uwagi na nieprzewidziane okoliczności ze strony nauczyciela zajęcia z 20-21.04.24 zostają odwołane. Data odrobienia zajęć to: 27-28.04.2024