Ogłoszenie o pracę przedstawiciel handlowy

1.6.2016

Firma Arkana Cosmetics, prowadzi obecnie proces rekrutacji na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Woj. małopolskie (południowo-wschodnia część małopolski)

Arkana Cosmetics jest nowoczesną, polską marką kosmetyków profesjonalnych.

Firma istnieje od 2011 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija. Firma koncentruje się na indywidualnym podejściu do Klientów, tworząc innowacyjne i dostoswane do różnych potrzeb produkty.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i system prowizyjny (łącznie możliwy poziom 7 000 PLN)Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy z paliwem, telefon komórkowy, laptop)Możliwość awansu w strukturach sprzedaży wraz z dalszym rozwojem firmyProfesjonalny program wdrożenia do pracy i dalszego rozwojuWsparcie ze strony zgranego zespołu zorientowanego na KlientaUmowę współpracy

Zakres obowiązków:

Sprzedaż oraz profesjonalna obsługa Klientów (salonów kosmetycznych)Budowanie pozytywnych i długofalowych relacji z KlientamiPoszerzanie wiedzy produktowej i branżowejAnaliza danych sprzedaży i stanów magazynowychOdpowiedzialność za powierzony towarRaportowanie wyników i realizacji zadańPlanowanie tygodniowe wizyt sprzedażowych

Oczekiwania:

Doświadczenie w sprzedaży niezależnie od branży min. 6 miesięcy (preferowana branża kosmetyczna, farmaceutyczna, FMCG) lub doświadczenie w branży kosmetycznej na dowolnym stanowisku (min. 6 miesięcy)Motywacja do osiągania sukcesów sprzedażowychUmiejętność budowania długofalowych i pozytywnych relacji z KlientamiUmiejętności komunikacyjne i kultura osobistaOtwartość na pogłębianie wiedzy o produktachSamodzielność i odpowiedzialnośćPrawo jazdy Kat. B

 Przedstawiana propozycja spełnia Twoje oczekiwania?

A może posiadasz doświadczenie w branży kosmetycznej, które chcesz kontynuować?

Sprzedaż, to obszar w którym czujesz się najlepiej?

Jeśli odpowiedziałeś na którekolwiek pytanie tak, nie wahaj się i prześlij swoje CV na adres email:

 monika.tutaj@313consulting.org

 lub skontaktuj się pod nr telefonu:

 500 469 161