Zapisz się do sprawdzonego Liceum Ogólnokształcącego

5.7.2022

Wiemy, że wykształcenie średnie jest bardzo ważne, więc jeśli chcesz spełnić swoje marzenie to zapraszamy wszystkich - bez względu na wiek, do najbardziej przyjaznego liceum dla dorosłych w Krakowie.

U nas nie musisz niczego się obawiać, nauka odbywa się w przyjaznej atmosferze, posiadamy profesjonalną ale i wyrozumiałą kadrę nauczycielską. Oprócz zdobywanej wiedzy nikt nikogo nie ocenia.

Dodatkowo pamiętaj jeśli ukończyłeś szkołę zawodową/branżową lub którąś klasę LO/technikum to możesz zapisać się do nas na semestr wyższy i w krótszym czasie zdobyć wykształcenie średnie.

Od 22 lat w naszym liceum ogólnokształcącym dla dorosłych wielu abiturientów zdobyło wykształcenie średnie, przystąpiło do egzaminów maturalnych i odmieniło swoje życie.

Co należy zrobić?

1. Przyjść do sekretariatu szkoły ze świadectwem ukończenia: gimnazjum/ 8 letniej szkoły podstawowej/ szkoły zawodowej lub branżowej,

2. Zapisać się do liceum i dołączyć do wyjątkowej żakowskiej społeczności.

Zajęcia są prowadzone w trybie zaocznym, co drugi weekend!

Naszym uczniom przysługuje legitymacja uczniowska uprawniająca do zniżek!

Wydajemy bezpłatne zaświadczenia do ZUS, MOPS, KRUS i innych instytucji!

Dołącz już dziś do uczniów najbardziej przyjaznego Liceum dla Dorosłych w Krakowie!

Zarezerwuj miejsce on-line: https://krakow.zak.edu.pl/zapisz-sie-online

lub przyjdź:

• 1. Sekretariat: ul.Karmelicka 64, Kraków

- tel. 12 292 62 94 lub 12 633 27 68 - email: krakow@zak.edu.pl

- godziny pracy: poniedziałek-piątek: 9.00 - 18.00 , sobota: 8.00 - 16.00

2. Punkt rekrutacyjny: Centrum Handlowe SERENADA  Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, Kraków (poziom 0 przy Placu Słonecznym, niedaleko wejścia od ul.Bora-Komorowskiego i parkingu podziemnego),

- tel. 12 352 24 39 - email: krakow@zak.edu.pl

- godziny pracy: poniedziałek-sobota: 10.00 - 21.00 + niedziele handlowe