• Start  »

Plany zajęć cz.2 - kierunki jednoroczne płatne

aktualizacja 11.04.2021

8.4.2021

Poniżej zamieszczamy plany zajęć dla kierunków jednorocznych (płatnych) oraz KKZ.

* wykaz sal jest każdorazowo zawieszany w szkole na tablicy informacyjnej ŻAK , podczas zjazdu

Rozkłady zajęć mogą ulec zmianie z przyczyn od szkoły niezależnych. Zaleca się sprawdzanie rozkładu zajęć w piątek przed każdym zjazdem.

Miejsce prowadzenia zajęć:

• ZSRiP, ul. Rzeźnicza 4, Kraków - miejsce zajęć podano w podziałach godzin;

• ZSE, ul. Loretańska 16, Kraków - miejsce zajęć podano w podziałach godzin;

• pracownia kosmetyczna - ul. Kochanowskiego 20, Kraków; miejsce zajęć podano w podziałach godzin;

********

W planach poniżej zaznaczono, które zajęcia, w najbliższym czasie, odbywają się zdalnie a które stacjonarnie.

Zajęcia zdalne to:

• zajęcia online (na żywo, w aplikacji ZOOM, linki do lekcji są widoczne najwcześniej w dniu zajęć)

• zajęcia offline (załączone materiały do nauki od nauczycieli, w Strefie Słuchacza, widoczne najwcześniej w dniu zajęć)

Zajęcia stacjonarne to zajęcia, które odbywają się w szkole lub na pracowni.

********

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile