Startują Kursy i szkolenia ONLINE - zapraszamy

ceny promocyjne

1.8.2020

Szanowni Państwo,

Trwa rekrutacja na kolejne edycje kursów z naszej oferty, które będą rozpoczynać zajęcia w miesiącach lipiec/sierpień 2020r. Dzięki nim możecie Państwo w krótkim czasie nabyć nowe umiejętności, znaleźć lepszą pracę oraz podnieść swoje kwalifikacje.

Po ukończeniu kursu wydawane jest zaświadczenie na druku państwowym oraz certyfikat z wykazem przedmiotów i ilością godzin.

Kursy, które odbędą się w najbliższym czasie (start 15.08.2020r.) to:

•  kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

• kadry, płace, ZUS

• podstawy księgowości – kurs I stopnia

• terapia zajęciowa

• animator zabaw i gier

• opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

• pomoc nauczyciela przedszkola

• excel dla początkujących

• komunikacja interpersonalna

Wymagania :

* pełnoletność,

* komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu, (kursy prowadzone są na platformie webtolearn.pl.)

* przeglądarka internetowa,

* mikrofon/słuchawki.

Zachęcamy również do zapoznania się z pełna ofertą kursów, dostępną na naszej stronie w zakładce Oferta edukacyjna

oraz do bezpośredniego kontaktu w sekretariacie przy ulicy Karmelickiej 64 lub pod numerem telefonu 12/292-62-94, także drogą mailową krakow@zak.edu.pl