Startują Kursy i szkolenia - zapraszamy

2.7.2019

Szanowni Państwo,

Trwa rekrutacja na kolejne edycje kursów z naszej oferty, które będą rozpoczynać zajęcia w miesiącach sierpień/wrzesień 2019r. Dzięki nim możecie Państwo w krótkim czasie nabyć nowe umiejętności, znaleźć lepszą pracę oraz podnieść swoje kwalifikacje.

Po ukończeniu kursu wydawane jest zaświadczenie na druku państwowym oraz certyfikat z wykazem przedmiotów i ilością godzin.

Kursy, które odbędą się w najbliższym czasie (start sierpień 2019) to:

*Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym - 280h

*Pomoc nauczyciela przedszkola - 130h

*Animator zabaw dziecięcych - 10h

*Terapia zajęciowa - 20h

*Pierwsza pomoc przedmedyczna - 10h

*Excel dla początkujących - 16h

*Kadry, płace, ZUS - 55h

*Ochrona danych osobowych w świetle zmienionych przepisów (RODO) - 8h

Zachęcamy do zapoznania się z pełna ofertą kursów, dostępną na naszej stronie w zakładce Oferta edukacyjna

oraz do bezpośredniego kontaktu w sekretariacie przy ulicy Batorego 25 lub pod numerem telefonu 12/292-62-94, także drogą mailową krakow@zak.edu.pl

Przypominamy, że osobom, które ukończyły już u nas któryś z kursów tzw. krótkotrwałych, przysługuje zniżka 10% na każdy kolejny kurs