• Start  »

Harmonogram zjazdów 2021/2022 - semestr wiosenno-letni

Aktualizacja 13.12.2021

4.1.2022

Poniżej podajemy Państwu NOWY harmonogram zjazdów na semestr wiosenno-letni w roku szkolnym 2021/2022.

*uprzejmie informujemy, że n/w daty mogą ulec przesunięciu lub zmianie ze względu na sytuacje losowe, niezależne od szkoły.

Ważne informacje dla słuchaczy:

1. aby ukończyć szkołę słuchacz musi odbyć obowiązkową praktykę zawodową  (dokładnie w semestrze określonym w rozporządzeniu)

*szczegóły w załączeniu

2. aby ukończyć szkołę należy obowiązkowo przystąpić do egzaminu zawodowego - państwowego  (dokładnie w semestrze określonym w rozporządzeniu dla podstawy programowej 2019)

*szczegóły w załączeniu

Miejsce prowadzenia zajęć:

• ZSRiP, ul. Rzeźnicza 4, Kraków (kierunki bezpłatne i LO);

• ZSE, ul. Loretańska 16, Kraków (kierunki jednoroczne-płatne );

• pracownia opiekuna medycznego, masażu, kosmetyczna, opiekunki środowiskowej - ul. Cystersów 11, Kraków;

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile Clarena