Plany zajęć cz.1 - szkoły policealne + liceum

aktualizacja 12.04.2021

9.4.2021

Poniżej zamieszczamy plany zajęć dla kierunków policealnych i dla liceum ogólnokształcącego.

* wykaz sal jest każdorazowo zawieszany w szkole na tablicy informacyjnej ŻAK , podczas zjazdu

Rozkłady zajęć mogą ulec zmianie z przyczyn od szkoły niezależnych. Zaleca się sprawdzanie rozkładu zajęć przed każdym zjazdem.

Miejsce prowadzenia zajęć:

• ZSRiP, ul. Rzeźnicza 4, Kraków ;

• ZSE, ul. Loretańska 16, Kraków ;

• pracownia kosmetyczna - ul. Kochanowskiego 20, Kraków;

********

W planach poniżej zaznaczono, które zajęcia, w najbliższym czasie, odbywają się zdalnie a które stacjonarnie.

Zajęcia zdalne to:

• zajęcia online (na żywo, w aplikacji ZOOM, linki do lekcji są widoczne najwcześniej w dniu zajęć)

• zajęcia offline (załączone materiały do nauki od nauczycieli, w Strefie Słuchacza, widoczne najwcześniej w dniu zajęć)

Zajęcia stacjonarne to zajęcia, które odbywają się w szkole lub na pracowni.

*********

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile