Kurs Pomoc nauczyciela przedszkola

w trybie ONLINE

26.4.2020

Szanowni Państwo,

miło nam zaprosić Państwa na kolejną edycję kursu Pomoc nauczyciela przedszkola (130h). Zachęcamy do zapisu aby nie stracić szansy na szybkie podniesienie kwalifikacji.

• start kursu 20.06.2020r. (promocyjna cena!)

Pomoc nauczyciela przedszkola pomaga nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych. Swoje zadania w przedszkolu wykonuje w ścisłej współpracy z nauczycielem. Istotą jego pracy jest pomoc nauczycielowi przedszkola i współpraca z nim w zakresie sprawowania właściwej opieki nad dziećmi przebywającymi w przedszkolu.

Podczas kursu poruszane są elementy edukacji matematycznej i polonistycznej, literatura dziecięca i animacja teatralna. Można poznać potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym oraz psychologiczne aspekty pracy z nimi. Osoba, która odbędzie kurs, zgłębi wiele metod pracy z dziećmi oraz będzie wiedzieć jak ciekawie i kreatywnie zorganizować im czas.

Serdecznie zapraszamy.

Polecamy równiez komplementarne kursy: Animator zabaw i gier, Terapia zajęciowa oraz Język migowy.