Rekrutacja w Szkole ŻAK już trwa!

1.8.2020

Nie zdążyłeś zapisać się do szkoły do 31 marca? Nic straconego!
Wystartowała rekrutacja na kolejny semestr, dlatego możesz zgłosić się już teraz z odpowiednimi dokumentami* by zapisać się do ŻAK-a!

*dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły średniej jeśli chcesz zapisać się do szkoły policealnej (lub świadectwo ukończenia gimnazjum lub ZSZ jeśli chcesz uczyć się w liceum)

Nie wiesz jeszcze na jaki kierunek się zdecydować?

Na pewno pomożemy Ci w doborze odpowiedniej drogi na podstawie Twoich zainteresowań i rozmowy :)

• Zadzwoń już dzisiaj aby umówić się na spotkanie: 12/292-62-94.

• Przyjdź i zapisz się. Zapraszamy do sekretariatu: Kraków, ul. Karmelicka 64 - w godzinach 9.00 - 18.00 (dni powszednie) oraz 8.00 - 16.00 (soboty).

• Jeśli nie chcesz wychodzić z domu - skorzystaj z zapisu online: https://krakow.zak.edu.pl/zapisz-sie-online

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp