Menu

Rekrutacja do szkoły trwa.

11 września 2017

Szanowni Państwo
Szkoła Żak w Krakowie prowadzi aktualnie nabór na wszystkie kierunki dostępne w tegorocznej ofercie.
W Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych - na pierwszy semestr, na podbudowie szkoły podstawowej lub gimnazjum (cykl trzyletni) oraz na pierwszy semestr, na podbudowie szkoły zawodowej (cykl dwuletni). Istnieje również możliwość kontynuowania nauki na każdym semestrze w przypadku jej uprzedniego przerwania lub gdy inna szkoła rozwiązuje rocznik w wyniku braku chętnych słuchaczy. 

W Szkołach Policealnych prowadzimy rekrutację na 11 kierunków bezpłatnych oraz 14 kierunków płatnych. Wśród najpopularniejszych bezpłatnych kierunków znalazły się technik usług kosmetycznych, technik informatyk, technik rachunkowości oraz technik administracji.
Bezpłatne roczne kierunki to niezmiennie florysta, opiekunka środowiskowa i technik usług pocztowych i finansowych - pozwalają w rok zdobyć tytuł zawodowy i zwiększyć szansę na rynku pracy. W tej rekrutacji dużą popularnością cieszą się kierunki premium: rejestratorka medyczna, asystent nauczyciela przedszkola, instruktor terapii uzależnień. 
Dla osób, które cenią sobie zdrowy styl życia a pasję, chcą przełożyć na zawód polecamy Instruktora Fitness oraz Konsultanta ds. Żywienia. Osobom z artystycznym zacięciem szczególnie polecamy dekoratora wnętrz, organizatora imprez ślubnych czy rysunek i malarstwo. Dzięki kreatorowi kariery, na naszej stronie, mogą Państwo odnaleźć kierunek dla siebie.
Dla naszych słuchaczy, przygotowaliśmy propozycję kursów i szkoleń w promocyjnych cenach. Więcej informacji na temat kursów znajdą Państwo w zakładce oferta edukacyjna.

Zobacz także